18 Eylül 2021
Telefon Numaramız: 0 (312) 481 06 06

Yönetim Kurulu

 

Prof.Dr. Yaprak ÜSTÜN – BAŞKAN

Liseyi Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde, tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde, uzmanlık eğitimini kadın hastalıkları ve doğum alanında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.
2002-2003 yılları arasında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde yardımcı doçent, 2003-2009 yılları arasında Malatya İnönü Üniversitesinde çalıştı. 2009-2013 yılları arasında Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde şef yardımcısı olarak görev aldı. 2013-2015 yılları arasında Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde anabilim dalı başkanı olarak görev yaptı. Halen Etlik Zübeyde Hanım Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekim olarak görev yapmaktadır…


 

 

 

Prof. Dr. Özlem EVLİYAOĞLU BOZKURT – 2. BAŞKAN

1998 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp fakültesinden mezun oldum.  Kadın Hastalıklarsuğum hastane olan Zekai Tahir Burak Doğumevinde eğitim görevlisi olarak çalışmaktayım ve jinekoloji 2 Kliniğinin idari sorumluluğu görevini yürütmekteyim. Yurtiçi ve dışı bilimsel dergilerde toplam 70’in üstünde bilimsel yayınım, 12 kitap bölümü yazarlığım, 14 uzmanlık tez danışmanlığım mevcut olup,  çok sayıda uluslararası dergide danışmanlık, iki yurtiçi dergide editör yardımcılığı, Etik Kurul üyeliği görevlerini sürdürmekteyim. İki çocuk annesiyim…

 

 

  Genel Sekreter : Serkan KAHYAOĞLU

 

2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. 2001-2006 yılları arasında

Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum alanında ihtisasımı tamamladım. 2006-2008 yılları arasında Mecburi hizmetimi Ankara Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi’nde tamamladım. 2008-2009 yılları arasında Balıkesir Asker Hastanesi’nde askerlik görevimi ifa ettim. Askerlik dönüşü kısa bir süre Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ve Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi’nde çalıştım. 2009 yılından 2019 yılına kadar Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzman doktor ve başasistan kadrolarında görev yaptım. 2013 yılında üremeye yardımcı teknikler sertifikalı eğitimimi tamamladım. 2014 yılında Doçentlik ünvanı almaya hak kazandım. 2017 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde öğretim üyesi oldum. İlgi alanlarım; jinekolojik endoskopi, üreme endokrinolojisi, tüp bebek tedavisi ve endometriozistir. Uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış 34 yayınım, ulusal hakemli dergilerde yayınlanmış 48 yayınım, uluslararası ve ulusal bilimsel toplantılarda sunulmuş çok sayıda bildirim, uluslararası ve ulusal dergilerde bilim kurulu üyeliği ve editör yardımcılığım ve alanımda yazımına veya çevirisine katkıda bulunduğum 8 kitap projem vardır. İyi derecede ingilizce bilmekteyim, evli ve bir çocuk babasıyım. 2021 yılında profesör ünvanı almaya hak kazandım. 2019 yılından günümüze kadar halen Ankara Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktayım.

Salih TAŞKIN : SAYMAN

 

Yönetim Kurulu Üyeleri


Prof. Dr. Gürkan BOZDAĞ

1999 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ndan uzmanlığını aldı. 2009 yılında Kanada’da McGill Üniversitesi Üreme Tıbbı ve İnfertilite Kliniğinde eğitim aldıktan sonra 2011 yılında Doçentlik unvanı almaya hak kazandı. 2017 yılında profesörlük unvanını alan Dr. Gürkan Bozdağ, 2004 yılından bu yana Hacettepe Üniversitesi Tüp Bebek merkezinde öğretim üyesi olarak çalışmakta olup kısırlık, yardımcı üreme teknikleri, polikistik over sendromu, endometriozis ve endoskopik cerrahi başlıca ilgi alanlarını oluşturmaktadır. TSRM-Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği Yönetim Kurulu üyeliğini sürdürmekte ve birçok ulusal ve uluslararası dergi de editör yardımcılığı ve hakemlik görevlerini yürütmektedir. SCI-E kapsamında ki dergilerde toplamda 80’in üzerinde ki makalenin yazarlığını yapmıştır.

 

 

 

A.Turhan ÇAĞLAR

H.Levent KESKİN

U.Fırat ORTAÇ

Ayşe KIRBAŞ

Şevki ÇELEN

Can Tekin İSKENDER

 

 

 

Araç çubuğuna atla